Automaty Vendingowe

Aplikacja do zarzadzania automatami vendingowymi IDS

IDS do Twoich
automatów vendingowych

W pakiecie z naszymi urządzeniami otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu w pełni wykorzystasz ich potencjał. To wygodny w obsłudze Zintegrowany System Dystrybucji, który możesz zintegrować również z zewnętrznymi systemami. 

0
Wersji językowych
0
Firm
0
Produktów w bazie

APLIKACJA DO ZARZADZANIA AUTOMATAMI VENDINGOWYMI IDS

Wygodna w obsłudze
aplikacja przeglądarkowa

Naszą autorską aplikację IDS obsługujesz w przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Po prostu logujesz się do niej za pomocą dowolnego urządzenia z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do internetu. I od razu otrzymujesz szczegółowe informacje o pobraniach, aktualnych stanach magazynowych oraz wiele innych danych. 

APLIKACJA DO ZARZADZANIA AUTOMATAMI VENDINGOWYMI IDS

Zarządzaj automatem
vendingowym. Wydajniej.

Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji możemy dopasować IDS idealnie do Twoich potrzeb i specyfiki każdej branży. Możliwości tego oprogramowania pozwalają Ci efektywniej zarządzać Twoimi automatami vendingowymi oraz magazynem artykułów. Wśród dostępnych funkcji znajdziesz między innymi: 

APLIKACJA DO ZARZADZANIA AUTOMATAMI VENDINGOWYMI IDS

Dla Ciebie:
korzyści z IDS

Zintegrowany System Dystrybucji, czyli IDS, zapewnia Ci wymierne korzyści. Przede wszystkim zyskujesz maksymalną kontrolę nad zużyciem wydawanych produktów. 

Dzięki rozbudowanym opcjom raportowania otrzymasz szczegółowe dane do optymalizacji procesów zaopatrzenia w śoi, mro czy inne wydawane artykuły. 

Wygodnie monitorujesz pobrania poszczególnych użytkowników i modyfikujesz ich uprawnienia. 

A to wszystko w trybie zdalnego dostępu z dowolnego urządzenia, obsługującego internetową przeglądarkę.

APLIKACJA DO ZARZADZANIA AUTOMATAMI VENDINGOWYMI IDS

Zobacz wszystkie
automaty vendingowe

Oto wszystkie modele produkowanych przez nas urządzeń. To maszyny polskiej produkcji dopracowane tak bardzo, że kopiują nas… chińczycy i oczywiście rodzima konkurencja. Możesz więc zyskać dla Twojej firmy urządzenie, którego marka rozpoznawalna jest w Polsce i na międzynarodowej arenie.  

Automat vendingowy L40

Automat wrzutnia C240

Automat vendingowy D810

Automat vendingowy F80

Terminal magazynowy T10

Automat vendingowy D1080

APLIKACJA DO ZARZADZANIA AUTOMATAMI VENDINGOWYMI IDS

Twoje wymagania
są dla nas ważne

Dlatego porozmawiajmy o nich podczas niezobowiązującej konsultacji online. Nasz pracownik odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące automatów wydających. Wyślij nam swoje imię oraz numer, pod który możemy oddzwonić, aby przedstawić Ci ofertę. Rzeczowo, ale nie nachalnie.

Blank Form (#3)
Scroll to Top