Automaty Vendingowe

Automat BHP D1080

Automaty BHP

Automaty BHP – nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Automaty bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) zostały stworzone w celu optymalizacji procesów wydawania produktów i sprostania potrzebom różnych sektorów przemysłowych oraz innych branż. Zapewniają one szybkie i efektywne wydawanie produktów, które pozwalają zagwarantować bezpieczeństwo i higienę pracy pracownikom, jednocześnie ograniczając koszty związane z tym procesem bez spadku jakości oferowanej przez firmę.

Automaty bhp

Czym są automaty BHP?

Automaty BHP są urządzeniami wydającymi, których przeznaczenie związane jest z przechowywaniem, wydawaniem i zwracaniem różnorakich produktów, w tym tych o zastosowaniu do BHP. Dzięki nim możliwe jest wydawanie wybranych artykułów po uprzedniej weryfikacji za pomocą karty pracowniczej lub kodu PIN.W zależności od zapotrzebowania, automaty vendingowe BHP umożliwiają dostęp do produktów ze względu na pracę w danym dziale lub zapotrzebowanie indywidualne pracownika. Zapobiega to błędom jak i nadużyciom.

Dodatkowo, w zależności od wymagań przedsiębiorstwa, istnieje możliwość tworzenia zamówień, umożliwiających szybkie pobranie kilku produktów za pomocą kodu EAN lub zapytania.

Automaty BHP produkcji ASD Systems umożliwiają również oznaczenie produktów jako nowe, używane, do naprawy lub do utylizacji. Dzięki temu ograniczone jest ryzyko omylnego wydania uszkodzonego artykułu.

Automat BHP F80
0
unikalne rozwiązania załadowania urządzenia do vendingu BHP
0
lat doświadczenia firmy ASD Systems
0
modelów urządzeń
Automat wydający D810 BHP

Automaty bhp

W jakich branżach idealnie odnajdzie się automat BHP?

Innowacyjne maszyny vendingowe BHP doskonale sprawdzą się się przede wszystkim w branży przemysłowej. Jest to związane z dużą liczbą pracowników, a co za tym idzie, potrzebą korzystania z różnorodnych artykułów BHP, których liczby idą w tysiącach. Optymalizacja gospodarki magazynowej oraz czasu wydawania artykułów BHP jest kwestią kluczową każdego przedsiębiorstwa.

Automaty wydające BHP mają również szerokie zastosowanie w placówkach medycznych, takich jak: kliniki, przychodnie, punkty pobierania krwi i nie tylko!. Działanie służb związanych z ratownictwem i pomocą medyczną wymaga szerokiej gamy produktów BHP, których stała dostępność jest niezbędna, aby zapewnić prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie pracowników. Nasz automat vendingowy zapewnia to!

Automaty BHP

Jakie produkty można umieścić w automacie vendingowym BHP?

W przypadku fabryk, automaty BHP często są zaopatrzone w produkty takie jak rękawice ochronne, okulary ochronne, słuchawki, maski i półmaski. Oczywiście lista możliwych produktów jest znacznie dłuższa i zależy od indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Automaty mogą być wykorzystywane zarówno do wydawania, jak i przyjmowania zwracanych produktów, zarówno wielokrotnego użytku, jak i przeznaczonych do utylizacji. W przypadku placówek medycznych, automaty BHP mogą zawierać m.in. maski, półmaski, przyłbice, odzież medyczną i środki dezynfekujące.
Automat BHP L40
Wrzutnia BHP C240

Automaty bhp

Jakie korzyści przynoszą nasze automaty BHP?

  • Pozwalają zaoszczędzić miejsce w magazynie, a także skracają czas potrzebny do pobrania niezbędnych produktów. Ich umieszczenie jest możliwe w pobliżu miejsca pracy, co eliminuje konieczność udania się do głównego magazynu.
  • Automaty BHP stanowią skuteczną metodę ograniczenia nadużyć oraz nieprawidłowych pobrań – wszystkie „transakcje” są rejestrowane w systemie, a dostęp do produktów jest możliwy wyłącznie z kartą lub kodem dostępu.
  • Inteligentne zarządzanie zapasami pozwala oszacować zużycie artykułów BHP, co pozwala dopilnować proces wydawania artykułów, a także zaopatrywać automaty vendingowe na bieżąco.

Automaty BHP

Automaty BHP – jaka jest ich cena?

Cena za nasz automat BHP  jest ustalana indywidualnie – zależne jest to od potrzeb i wymagań każdego klienta. Współpraca z ASD Systems jest od początku przejrzysta
i kompleksowa, bowiem już od pierwszej sekundy po podpisaniu umowy przydzielamy Opiekuna Klienta, którego obowiązkiem jest przeprowadzenie procesu instalacji automatu vendingowego. Przed jego montażem omawiane są cele, plany i zapotrzebowanie na dane produkty. Dzięki temu wykorzystanie automatów w przedsiębiorstwie jest optymalne.

Personalizacja urządzenia vendingowego jest kwestią indywidualną –dostosowujemy rozmiar komórek i skrytek pod potrzeby każdego przedsiębiorcy. Proponujemy wiele możliwości konfiguracji – zapewnia to możliwość znalezienia idealnego rozwiązania, bez względu na rodzaj produktów BHP i PPE. Dzięki temu firma może wydawać produkty, takie jakie chce. Nasze automaty można spersonalizować pod dany segment – np. mogą być one automatami do rękawic.

W naszym portfolio znajdą Państwo również dedykowane oprogramowanie, IDS. W nim można dostosować proces wydawania do procedur i zapotrzebowania w firmie. Aplikacja pomaga również w optymalizowaniu wydatków firmy, dzięki wbudowanemu w system centrum kosztów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami – to doskonała okazja do zapoznania się z atutami naszych automatów vendingowych!
Scroll to Top