Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Białystok

Automaty vendingowe

Co wyróżnia automaty vendingowe od ASD Systems?

Automaty vendingowe od ASD Systems to gwarancja innowacyjności oraz wprowadzenia organizacji w przedsiębiorstwie na wyższy poziom! Jesteśmy spółką z Bielska-Białej, która działa w segmencie maszyn wydających od 2014 roku. Od pierwszego dnia naszą misją jest optymalizacja organizacji miejsc pracy oraz udoskonalanie naszych produktów.

Nasze automaty wydające cechuje wytrzymałość, komfort oraz sprawność gwarantujące intuicyjne użytkowanie oraz odporność na bardzo duże obciążenia. Automaty przeznaczone do m.in. MRO/PPE instalujemy nie tylko w Białymstoku – dojeżdżamy także do: Sokółki, Hajnówki, Moniek, czy Bielska Podlaskiego.

Automaty vendingowe w Białymstoku – innowacja w przedsiębiorstwach

Nowoczesne produkty stworzone dla Państwa firmy są instalowane po uprzedniej analizie oraz wywiadzie przeprowadzonej po podpisaniu umowy. Zapewnia to idealne rozłożenie produktów oraz optymalną liczbę miejsc w automatach vendingowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy niezawodne automaty wydające – w przypadku konserwacji lub awarii nasi serwisanci terenowi przyjeżdżają na miejsce i w przeciągu 12 godzin od zgłoszenia usterki naprawiają urządzenie. W razie ewentualnych pytań oraz sugestii dotyczących naszych maszyn vendingowych – Helpdesk służy pomocą. Nasi konsultanci pracują w dni robocze od godziny 7:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 20:00.

Daj swojej firmie nowoczesne rozwiązanie – automaty vendingowe ASD Systems czekają na Ciebie!

Gdzie znajdziecie nasze urządzenia?

  • Ciołkowskiego 24, 15-545 Białystok*
  • Dojlidy Fabryczne 24, 15-554 Białystok*
  • Aksamitna 8, 15-680 Białystok*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Białymstoku – skontaktuj się z nami!

Wprowadzenie naszych rozwiązań do Twojej firmy umożliwia wygenerowanie oszczędności, które możesz przeznaczyć na jej rozwój!

Automaty vendingowe – Białystok
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Jacek Cader

Numer telefonu: +48 539 149 512

Scroll to Top