Najlepsze automaty vendingowe w Dąbrowie Górniczej – ASD Systems

Niemal dziesięcioletnie doświadczenie ASD Systems w branży automatów vendingowych gwarantuje tworzenie maszyn najwyższej jakości. Rozwój, a także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pozwala Państwu na ofertę dostosowaną indywidualnie na podstawie nowych technologii i nie tylko.

Maszyny vendingowe to pewność oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich technologicznych nowinek zapewnisz dostęp do niezbędnych produktów bez ryzyka przestoju w pracy. Zobacz, jakie to proste!

Automaty vendingowe – przyszłość przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej

Zastosowanie automatów kolumnowych, bębnowych to oszczędność rzędu 50%! Jest to możliwe dzięki optymalizacji ich działania za pomocą Opiekunów Technicznych Klienta. Za ich pomocą, po uprzednim zebraniu najważniejszych informacji koniecznych do uruchomienia maszyny vendingowej. Pomocą służy także Helpdesk, który wesprze technicznie w dni robocze od godziny 7:00 do 20:00, a także w soboty między godziną 8:00 a 20:00.

Dedykowana aplikacja IDS dołączona do wszystkich urządzeń firmy ASD Systems gwarantuje zarządzanie danymi, z których korzystają te urządzenia. Elastyczna konfiguracja automatów vendingowych, czyli dostosowanie pojemności do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych to doskonała opcja dla firm, które poszukują opcji na optymalizację pracy w swoich placówkach.

Świadczymy także usługę serwisową za pośrednictwem autoryzowanych serwisantów terenowych, którzy wykonują czynność w możliwie najkrótszym czasie, nieprzekraczającym 12h od stwierdzenia konieczności naprawy. Usługę realizujemy także w miejscowościach w pobliżu Dąbrowy Górniczej, między innymi w Sosnowcu, Będzinie, Zawierciu, Olkuszu, Sławkowie i Jaworznie.

Zainstalowane automaty vendingowe – Dąbrowa Górnicza

Walentego Roździeńskiego 13, 41-303 Dąbrowa Górnicza*

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 41-300 Dąbrowa Górnicza*

Łączna 41, 41-303 Dąbrowa Górnicza*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Dąbrowie Górniczej – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Błażej Chrapek

Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top