Czy automaty vendingowe od ASD Systems instalowane w Gdyni są innowacyjne?

Oczywiście, że tak! Jesteśmy rodzimą spółką specjalizującą się w produkcji automatów vendingowych w Polsce i Europie od 2014 roku. Ugruntowana pozycja oraz ambitna postawa dążąca do oferowania nowoczesnych rozwiązań zapewniają niezawodność oraz wysoką jakość prezentowanych przez nas produktów. Jesteśmy także dostępni w okolicznych miejscowościach – w Wejherowie, Rumii, Władysławowie, Lęborku, czy Kościerzynie.

Automaty vendingowe ułatwiają funkcjonowanie gdyńskim przedsiębiorcom

Personalizacja na podstawie rozmowy z Opiekunem Technicznym Klienta po podpisaniu umowy to bardzo ważna kwestia. Dzięki tej czynności, gospodarka magazynowa zostaje dostosowana do Państwa potrzeb. Ustalane są szczegóły, takie jak: informacje techniczne odnoszące się do czytników, a także dobór produktów oraz import danych. W przypadku pytań oraz sugestii odnoszących się do zamówionego automatu wydającego, nasz Opiekun i konsultanci z platformy Helpdesk są dostępni do dyspozycji. Kontakt z pracownikami Helpdesku jest dostępny od godziny 7:00 do 20:00 w dni robocze, a w soboty od 8:00 do 20:00.

Nasze automaty bębnowe i kolumnowe są wytrzymałe i niemalże bezawaryjne, jednakże w przypadku usterki zapewniamy ich ekspresową naprawę. Po wpłynięciu zgłoszenia wysyłamy naszych terenów serwisantów do miejsca, w którym automat vendingowy się znajduje. Procedura od początku do końca nie przekracza dwunastu godzin!

Zainstalowane automaty vendingowe – Gdynia

Morska 350A, 81-002 Gdynia*

Łużycka 10, 81-537 Gdynia*

Rdestowa 41, 81-577 Gdynia*

___________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Gdyni – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn vendingowych – gwarantujemy Państwa zadowolenie!

Scroll to Top