Innowacja w Katowicach – automaty vendingowe od ASD Systems

ASD Systems to firma pochodząca z Bielska-Białej, która działa w segmencie automatów vendingowych od 2014 roku. Naszą misją jest innowacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w firmach za pomocą innowacyjnych rozwiązań stosowanych w urządzeniach.

Nasze maszyny dystrybucyjne to gwarancja uproszczenia logistyki zaopatrzeniowej – dzięki naszej aplikacji IDS, czyli Zintegrowanym Systemie Dystrybucji, zyskasz pewność, że niczego w automacie nie zabraknie. Maszyna vendingowa jest dopasowywana do potrzeb firmy – zapewnia to nasz Opiekun Techniczny Klienta, który po podpisaniu umowy zbiera niezbędne informacje przed instalacją maszyny vendingowej w danym miejscu.

Automaty vendingowe – optymalizacja katowickich firm

Automaty vendingowe oferowane przez ASD System są wytrzymałe oraz energooszczędne, co przekłada się na oszczędności przy wzrastających cenach prądu. Średni pobór mocy maszyny dystrybucyjnej wynosi 15W.

W przypadku jakiejkolwiek usterki – nasi terenowi serwisanci są do Państwa dyspozycji. Specjaliści dojeżdżają do miejsca, w którym funkcjonuje automat – doprowadzają urządzenie do użytku w przeciągu 12 godzin od wpłynięcia informacji. Dojeżdżają oni także do pobliskich miejscowości, takich jak: Tychy, Mikołów, Zabrze, Gliwice, czy Chorzów.

Nasz Helpdesk zaprasza do kontaktu, bez względu na temat rozmowy. Pracujący tam konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji między godziną 7:00 a 20:00 w dni robocze, natomiast w soboty pracują od 8:00 do 20:00.

Zainstalowane automaty vendingowe – Katowice

Tadeusza Boya-Żeleńskiego 107, 40-750 Katowice*

Konduktorska 42, 40-155 Katowice*

Mikołowska 39c/50, 40-066 Katowice*

Automaty vendingowe wKatowicach – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Błażej Chrapek

Nasza oferta jest idealna dla Twojej firmy – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Scroll to Top