Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Kielce

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe w Kielcach z ASD Systems – to się opłaca!

Jesteśmy rodzimą firmą, która nieprzerwanie od 2014 roku działa w branży automatów vendingowych. Naszą misją jest optymalizacja gospodarki magazynowej w firmach za pomocą autorskich i nowatorskich rozwiązań technologicznych.

Nasze automaty vendingowe to oszczędność czasu poświęconego na działania z obslugą wydań. Maszyny cechuje także elastyczna konfiguracja, która pozwala dostosować pojemność do aktualnej potrzeby eksploatacyjnej. Aby to osiągnąć, w pierwszej chwili po zawarciu umowy zostaje Państwu przydzielony Opiekun Techniczny Klienta – jego zadaniem jest przeprowadzenie wywiadu celem uzyskania niezbędnych informacji przed wdrożeniem maszyny vendingowej.

Automaty vendingowe – Kielce. Co oferuje ASD Systems?

Serwis naszego automatu jest intuicyjnie prosty, dzięki zastosowanym rozwiązaniom. Ułatwia to naprawę lub konserwację maszyny vendingowej przez naszych terenowych serwisantów, którzy w przeciągu 12 godzin od wpłynięcia zgłoszenia. Zapraszamy także do skorzystania z opcji wsparcia technicznego Helpdesk, w którym można zgłosić problemy, a także wszelkie pytania odnoszące się do korzystania z automatów vendingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – znajdziesz u nas automaty bębnowe, a także szafy vendingowe dostosowane „na miarę”! Oferujemy usługi w odległości 50 kilometrów od Kielc, między innymi w: Skarżysku-Kamiennej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Jędrzejowie, Końskich, a także we Włoszczowie i Pińczowie.

Automaty vendingowe – Kielce. Gdzie znajdziecie urządzenia?

  • Peryferyjna 23, 25-562 Kielce*
  • Księdza Piotra Ściegiennego 280, 25-116 Kielce*
  • Jagiellońska 109, 25-734 Kielce*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Automaty vendingowe naszego autorstwa to nowoczesne urządzenia, które optymalizują działanie gospodarki magazynowej w firmie!

Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Błażej Chrapek

Numer telefonu: +48 572 572 126

Scroll to Top