Dlaczego ASD Systems jest najlepszym producentem automatów vendingowych w Krakowie?

Jesteśmy polską spółką z ugruntowaną pozycją, działającą na terenie Polski i Europy w branży automatów wydających od 2014 roku. Naszą misją jest optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwach za pomocą stosowanych innowacji oraz rozwiązań, które zapewniają niezawodność w każdej sytuacji.

Nasze produkty, w tym automaty bębnowe i kolumnowe to przemyślane konstrukcje dostosowane do miejsc, w których praca jest całodobowa. Ich wytrzymałość oraz intuicyjność w obsłudze gwarantują, że są idealne do placówek z systemem zmianowym.

Krakowscy przedsiębiorcy są zadowoleni z automatów vendingowych ASD Systems!

Zapewniamy satysfakcję z instalacji naszych urządzeń za pomocą optymalizacji. Jest to możliwe dzięki przeprowadzeniu wywiadu z Państwem – przydzielony Opiekun Techniczny Klienta szacuje idealną pojemność maszyny vendingowej, którą można później dostosować. To jednak nie wszystko! Przeprowadzamy szkolenie z użytkowania naszego oprogramowania IDS, który pomaga w gospodarce magazynowej.

Nasze automaty vendingowe, jak wcześniej wspominaliśmy, są niezawodne. Jednak w przypadku usterki działamy ekspresowo. Po wpłynięciu informacji o awarii – wysyłamy naszych terenowych serwisantów do miejsca, w którym znajduje się automat vendingowy. Naprawiamy go do 12 godzin! Działamy także w miejscowościach znajdujących się niedaleko Krakowa, między innymi w: Niepołomicach, Bochni, Limanowej, Brzesku, a także w Wadowicach i Chrzanowie!

Zapraszamy do kontaktu z naszym Helpdeskiem, w którym nasi konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji od godziny 7:00 do 20:00 w dni robocze, a w soboty od 8:00 do 20:00. Doradcy odpowiedzą na każde nurtujące zagadnienie związane z automatami vendingowymi.

Zainstalowane automaty vendingowe – Kraków

Skośna 12, 30-383 Kraków*

Półłanki 62, 30-001 Kraków*

Wodna 15A, 30-556 Kraków*

___________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Krakowie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

 

 

Zapraszamy do kontaktu – nasze automaty vendingowe to gwarancja optymalizacji w Państwa firmie!

Scroll to Top