Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Łódź

Automaty vendingowe

Dlaczego warto wybrać automaty wydające od ASD Systems?

To proste! Jesteśmy w branży od 2014 roku – nasze rozwiązania wdrażane w produkcji automatów vendingowych to gwarancja oszczędności czasu w firmie przy ewidencjonowaniu produktów oraz pieniędzy. Zapewnia to pełna kontrola pobrań oraz możliwość ustalania limitów odrębnie dla każdego pracownika.

Co nas wyróżnia? Automaty vendingowe obsługiwane są za pomocą niezależnego systemu operacyjnego, który jest zsynchronizowany z Zintegrowanym Systemem Dystrybucji – oprogramowaniem naszego autorstwa, dostępnym na dowolnym urządzeniu z Internetem. Gwarantujemy, że zarządzanie produktami oraz kontrola nad zużyciem artykułów zostanie zoptymalizowana nawet do 50%! Zapewnia to personalizacja automatu – podczas przeprowadzenia rozmowy po podpisaniu umowy, nasz Opiekun Techniczny Klienta zbiera informacje niezbędne do instalacji sprzętu.

Automaty vendingowe – Łódź gotowa na innowację!

Niezawodność oraz wytrzymałość to gwarancja tego, że automaty vendingowe nie mają problemów z przemysłowym środowiskiem. Łatwość serwisowania to duża zaleta naszych automatów bębnowych i kolumnowych. W przypadku usterki nasi serwisanci terenowi, do maksymalnie dwunastu godzin, naprawiają automat.

Nasze usługi dotyczące vendingu oferujemy także w okolicznych miejscowościach – w Zgierzu, Łowiczu, Głownie, Kutnie, Pabianicach, Skierniewicach, Sieradzu i nie tylko! Do państwa dyspozycji oddajemy nasz Helpdesk, w którym nasi konsultanci odpowiedzą na każde zapytanie od godziny 8:00 do 16:00 w dni robocze.

Zainstalowane automaty vendingowe – Łódź

  • Graniczna 64/66, 93-428 Łódź*
  • Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź*
  • Kurczaki 132, 93-331 Łódź*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe od ASD Systems – napisz do nas!

Dzięki naszemu rozwiązaniu skrócisz czas oczekiwania na dany produkt do absolutnego minimum. Wystarczy kilka sekund, aby trafił do rąk pracownika!

Automaty vendingowe Łódź
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Jacek Cader

Numer telefonu: +48 539 149 512

Scroll to Top