Dlaczego ASD Systems to najlepszy producent automatów vendingowych w Lublinie?

Jesteśmy firmą działającą w branży maszyn wydających od 2014 roku. Od pierwszego dnia działalności naszą misją jest optymalizowanie gospodarki magazynowej w firmach za pomocą automatyzacji oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Cechuje nas ambicja oraz doskonalenie oferowanych przez nas produktów – maszyn bębnowych i kolumnowych.

Przemyślana konstrukcja – wytrzymała i intuicyjna dla pracownika. Gwarantuje to łatwość serwisowania oraz komfort użytkowania. Automaty vendingowe naszego autorstwa cechuje oszczędność energii, wynosząca na poziomie 15W.

W przypadku nadmiarowego poboru energii – nasz serwis terenowy jest gotowy do naprawienia usterki w przeciągu 12h od jej stwierdzenia. Działamy także w promieniu 50km od Lublina, między innymi w: Świdniku, Kraśniku, Łęcznej, Nałęczowie, a także w Lubartowie.

Zobacz, jakie to proste – zdobądź swój automat vendingowy ASD Systems w Lublinie!

Współpraca z ASD Systems to same korzyści – już od pierwszej chwili po zawarciu umowy zostaje Państwu przydzielony Opiekun Techniczny Klienta, który w ramach rozmowy zbiera niezbędne informacje do wdrożenia automatu vendingowego.

Do dyspozycji są dla Państwa konsultanci Helpdesk, którzy pracują od 7:00 do 20:00 w dni robocze, a w sobotę panel funkcjonuje między 8:00 a 20:00. Spraw, aby ewidencja gospodarki magazynowej została zoptymalizowana na najwyższym poziomie z pomocą maszyn vendingowych!

Zainstalowane automaty vendingowe – Lublin

Inżynierska 3, 20-484 Lublin*

Budowlana 28, 20-469 Lublin*

Vetterów 14, 20-277 Lublin*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe wLublinie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Sebastian Domagała

Pozwól sobie na rozwój przedsiębiorstwa – skontaktuj się z naszym konsultantem!

Scroll to Top