Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Olsztyn

Automaty vendingowe

Najlepsze automaty vendingowe – Olsztyn. Poznaj je już dziś!

Dziesięcioletnie doświadczenie ASD Systems w branży automatów vendingowych gwarantuje tworzenie maszyn najwyższej jakości. Rozwój, a także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pozwala Państwu na ofertę dostosowaną indywidualnie na podstawie nowych technologii i nie tylko.

Maszyny vendingowe to pewność oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich technologicznych nowinek zapewnisz dostęp do niezbędnych produktów bez ryzyka przestoju w pracy. Zobacz, jakie to proste!

Automaty vendingowe – przyszłość każdego przedsiębiorcy

Zastosowanie automatów kolumnowych, bębnowych to oszczędność rzędu 50%! Jest to możliwe dzięki optymalizacji ich działania za pomocą Opiekunów Technicznych Klienta. Za ich pomocą, po uprzednim zebraniu najważniejszych informacji koniecznych do uruchomienia maszyny vendingowej. Pomocą służy także Helpdesk, który wesprze technicznie w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00.

Dedykowana aplikacja IDS dołączona do wszystkich urządzeń firmy ASD Systems gwarantuje zarządzanie danymi, z których korzystają te urządzenia. Elastyczna konfiguracja automatów vendingowych, czyli dostosowanie pojemności do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych to doskonała opcja dla firm, które poszukują opcji na optymalizację pracy w swoich placówkach.

Świadczymy także usługę serwisową za pośrednictwem autoryzowanych serwisantów terenowych, którzy wykonują czynność w możliwie najkrótszym czasie, nieprzekraczającym 12h od stwierdzenia konieczności naprawy. Usługę realizujemy także w miejscowościach w pobliżu Olsztyna, między innymi w Ostródzie, Szczytnie, Nidzicy, Dobrym Mieście, Lidzbarku Warmińskim, czy Mrągowie.

Zainstalowane automaty vendingowe – Olsztyn i okolice:

  • Sienkiewicza 11, 13-306 Kurzętnik*
  • Grunwaldzka 13, 14-200 Iława*
  • ks. J. Hanowskiego 7, 11-042 Jonkowo*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem!

Wprowadzenie automatu wydającego do zakładu usprawnia proces wydawania artykułów i znacząco skraca oczekiwanie na niego!

Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Błażej Chrapek

Numer telefonu: +48 572 572 126

Scroll to Top