ASD Systems przedstawia najlepsze automaty vendingowe w Opolu!

Jesteśmy spółką działającą w Polsce i Europie w branży automatów vendingowych od 2014 roku. Nasze doświadczenie, otwartość w wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań oraz bardzo wysoki poziom realizowanych usług gwarantuje satysfakcję oraz generowanie oszczędności do 50% w ramach optymalizacji gospodarki magazynowej w Państwa firmie.

Nasze automaty vendingowe dostosowane są do potrzeb każdego klienta. Zapewnia to optymalizacja, którą przeprowadzają nasi Opiekunowie Techniczni Klienta w rozmowie po podpisaniu umowy. Wśród niej ustala się: wybór czytnika, którym pracownik pobiera produkt, uzgadnia preferencje konfiguracyjne, a także importuje dane.

Automaty vendingowe – nowoczesność w opolskich przedsiębiorstwach

Nasze urządzenia są synonimem gwarancji zoptymalizowanej gospodarki w Państwa firmie. Automaty vendingowe oferowane przez ASD Systems cechują się wytrzymałością, łatwością w konfigurowaniu oraz ładownością, zależną od wybranego modelu. Maszyna jest prosta w serwisowaniu dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi oraz wykonaniu z modułów, które są proste w wymianie.

W przypadku stwierdzenia usterki, przekazujemy informację do naszych terenowych serwisantów, którzy w przeciągu dwunastu godzin doprowadzają automat wydający do działania. Dojeżdżamy także do okolicznych miejscowości – do Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Dobrzenia Wielkiego, Strzelec Opolskich, Namysłowa, a także Ozimka, Nysy.

Na każde Państwa zapytanie gotowi do odpowiedzi są nasi konsultanci z platformy Helpdesk, która pracuje w godzinach 7:00-20:00 od poniedziałku do piątku, a także w soboty od 7:00 do 16:00. Zapraszamy do kontaktu!

Zainstalowane automaty vendingowe – Opole

Składowa 6, 45-125 Opole*

Arki Bożka 1, 45-411 Opole*

Wspólna 12, 45-837 Opole*

___________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Opolu – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Zapraszamy do kontaktu – maszyny vendingowe od ASD Systems czekają na ciebie!

Scroll to Top