Automaty vendingowe – dobry wybór dla poznańskich firm

Oferowane przez nas maszyny vendingowe są idealne dla spółek, które poszukują odpowiedzi na optymalizację gospodarki magazynowej. Jesteśmy polską spółką działającą na terenie całej Europy. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, gdzie od 2014 roku staramy zadowolić Państwa oczekiwania.

Przemyślana budowa automatów vendingowych, kluczowe funkcje związane z personalizacją limitów pobrań oraz prowadzeniem ewidencji dystrybucji to gwarant optymalizacji gospodarki magazynowej w Państwa firmie. Nasze usługi świadczymy także w sąsiednich powiatach i miastach, takich jak Swarzędz, Gniezno, Wągrowiec, czy Września i Jarocin.

Nasze automaty vendingowe – co oferujemy w Poznaniu?

Maszyny wydające produkcji ASD Systems gwarantują dostęp do potrzebnych przedmiotów 24/7 – idealnie się nadadzą do placówek pracujących zmianowo. Dzięki ewidencji umieszczonych artykułów zyskasz pewność, że niczego nie zabraknie – eliminujesz ryzyko przestoju.

Gwarantujemy idealną implementację automatu vendingowego w firmie. Już od pierwszej chwili po podpisaniu umowy, przydzielamy Opiekuna Technicznego Klienta zajmującego się przypisaną sprawą. Podczas wywiadu proponujemy idealne rozwiązania oraz pojemność potrzebną w Państwa firmie.

Oferujemy także naszą pomoc w ramach platformy Helpdesk dostępnej w dni robocze między godziną 7:00 a 20:00. W soboty jesteśmy dostępni od 8:00 do 20:00. W przypadku usterek można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – w ciągu 12 godzin od zgłoszenia usterki na miejsce przyjeżdżają nasi terenowi serwisanci, którzy naprawią maszynę vendingową.

Zainstalowane automaty vendingowe – Poznań

Koronkarska 19, 61-005 Poznań*

Bałtycka 65, 61-017 Poznań*

Syrenia 4, 61-017 Poznań*

___________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Poznaniu - skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Nasza oferta jest idenala dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top