ASD Systems – najlepszy producent automatów vendingowych w Rzeszowie

ASD Systems to polska firma, która od prawie dziesięciu lat działa w branży automatów vendingowych w kraju i Europie. Nasza ugruntowana, rosnąca pozycja jest efektem realizacji oraz wprowadzania najnowszych rozwiązań w maszynach wydających. Wydawanie i przyjmowanie produktów nigdy nie było tak proste!

Oferowane przez nas maszyny vendingowe to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – dowiedz się więcej o zaletach naszych urządzeń.

Przedsiębiorstwa z Rzeszowa – automaty vendingowe ASD Systems to przyszłość

Przemyślana, ergonomiczna budowa z naciskiem na komfort, sprawność oraz łatwość serwisowania. Nasze automaty vendingowe to doskonała opcja na proste i bezproblemowe dysponowanie produktami w Państwa firmie. W przypadku ewentualnych awarii, nasi serwisanci terenowi są do Państwa dyspozycji. W przeciągu dwunastu godzin od stwierdzenia usterki doprowadzają uszkodzoną maszynę do optymalnej dyspozycji.

Instalacja automatu vendingowego jest banalnie prosta – już od pierwszej sekundy współpracy zostaje przydzielony Opiekun Techniczny Klienta, który przeprowadza wywiad w celu ustalenia danych koniecznych do uruchomienia maszyny vendingowej, między innymi: preferencji związanych z konfiguracją, importu danych, a także informacji związanych z typem czytnika kart zbliżeniowych.

Nasze usługi oferujemy także w promieniu 50 kilometrów od Rzeszowa, między innymi w: Łańcucie, Jarosławiu, Stalowej Woli, czy w Leżajsku. W razie ewentualnych pytań dotyczących urządzeń vendingowych i nie tylko, nasz Helpdesk służy pomocą. W dni robocze jesteśmy dostępni od godziny 7:00 do 16:00.

Zainstalowane automaty vendingowe – Rzeszów

Staromiejska 75, 35-242 Rzeszów*

Marii Skłodowskiej-Curie 10, 35-036 Rzeszów*

Hanasiewicza 19, 35-103 Rzeszów*

____________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Rzeszowie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Zapraszamy do kontaktu – spersonalizowana oferta naszych automatów wydających to gwarancja optymalizacji wydatków w firmie!

Scroll to Top