Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Rzeszów

Automaty vendingowe

Dlaczego ASD Systems to najlepszy producent automatów vendingowych?

ASD Systems to polska firma, która od prawie dziesięciu lat działa w branży automatów vendingowych w kraju i Europie. Nasza ugruntowana, rosnąca pozycja jest efektem realizacji oraz wprowadzania najnowszych rozwiązań w maszynach wydających. Wydawanie i przyjmowanie produktów nigdy nie było tak proste!

Oferowane przez nas maszyny vendingowe to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – dowiedz się więcej o zaletach naszych urządzeń.

Przedsiębiorco z Rzeszowa – automaty vendingowe są przyszłością!

Przemyślana, ergonomiczna budowa z naciskiem na komfort, sprawność oraz łatwość serwisowania. Nasze automaty vendingowe to doskonała opcja na proste i bezproblemowe dysponowanie produktami w Państwa firmie. W przypadku ewentualnych awarii, nasi serwisanci terenowi są do Państwa dyspozycji. W przeciągu dwunastu godzin od stwierdzenia usterki doprowadzają uszkodzoną maszynę do optymalnej dyspozycji.

Instalacja automatu vendingowego jest banalnie prosta – już od pierwszej sekundy współpracy zostaje przydzielony Opiekun Techniczny Klienta, który przeprowadza wywiad w celu ustalenia danych koniecznych do uruchomienia maszyny vendingowej, między innymi: preferencji związanych z konfiguracją, importu danych, a także informacji związanych z typem czytnika kart zbliżeniowych.

Nasze usługi oferujemy także w promieniu 50 kilometrów od Rzeszowa, między innymi w: Łańcucie, Jarosławiu, Stalowej Woli, czy w Leżajsku. W razie ewentualnych pytań dotyczących urządzeń vendingowych i nie tylko, nasz Helpdesk służy pomocą. W dni robocze jesteśmy dostępni od godziny 8:00 do 16:00.

Zainstalowane automaty vendingowe – Rzeszów

  • Staromiejska 75, 35-242 Rzeszów*
  • Marii Skłodowskiej-Curie 10, 35-036 Rzeszów*
  • Hanasiewicza 19, 35-103 Rzeszów*

*Lokalizacja automatycznych magazynów 

Automaty vendingowe dla każdej firmy – napisz do nas!

Urządzenie rozwiąże problem z nieporządkiem w magazynie. Poznaj jego działanie – napisz do nas!

Automaty vendingowe – Rzeszów
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Błażej Chrapek

Numer telefonu: +48 572 572 126

Scroll to Top