Czy w Szczecinie najlepszym producentem automatów vendingowych jest ASD Systems?

Odpowiedź jest prosta – gwarantujemy najnowsze technologie oraz prezentujemy maszyny wydające, których działanie jest niemalże niezawodne! ASD Systems to spółka, która działa w branży automatów vendingowych od 2014 roku. Naszą misją jest optymalizowanie gospodarki magazynowej w firmach z wykorzystaniem nowoczesnych i unikalnych rozwiązań.

Dla zapewnienia optymalnego ustawienia oraz wygenerowania potencjalnych zysków, po podpisaniu umowy przydzielony zostaje Państwu Opiekun Techniczny Klienta. Jego rolą jest przeprowadzenie wywiadu przed instalacją automatu vendingowego, w której zbierane są informacje oraz preferencje dotyczące konfiguracji. Odpowie także na każde nurtujące Państwa pytanie, a także pokaże działanie maszyny.

Automaty vendingowe w szczecińskich firmach – optymalizacja i zysk

Automaty vendingowe z pewnością są opłacalne – oszczędności wygenerowane przy procesie wydawania artykułów sięgają do 50%. Środki te można zainwestować w rozwój przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na Państwa zapytania, a także przedstawią korzyści z posiadania automatu vendingowego w placówce. Pracują oni w dni robocze od godziny 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00.

W przypadku awarii naszego urządzenia zapewniamy ekspresową realizację jego naprawy. W przeciągu 12 godzin od zgłoszenia usterki, automat vendingowy doprowadzany jest do użytku przez naszych terenowych serwisantów w miejscu pracy maszyny.

Nasze usługi oferujemy Państwu nie tylko w Szczecinie – dojeżdżamy także do automatów vendingowych z pobliskich miejscowości, takich jak Police, Gryfino, Świnoujście, Stargard, Nowogard, czy Rewal.

Zainstalowane automaty vendingowe – Szczecin

  • Kablowa 1, 70-001 Szczecin*
  • Jagiellońska 50/57, 70-437 Szczecin*
  • Pomorska 52, 70-812 Szczecin*

____________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Szczecinie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Napisz do nas – automaty vendingowe dopasowane do Państwa potrzeb!

Scroll to Top