ASD Systems – twój najlepszy dostawca automatów vendingowych we Włocławku

Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży maszyn vendingowych, a nasze działanie trwa nieprzerwanie od 2014 roku. W ciągu kilku lat staliśmy się potentatem w tejże dziedzinie, a nasze działania koncentrują się na optymalizacji gospodarki magazynowej w firmach.

Oferowane przez nas automaty vendingowe to gwarancja całodobowego dostępu oraz intuicyjnej obsługi dzięki zastosowaniu innowacyjnym rozwiązaniom. Wytrzymałe maszyny czekają na Państwa zadania – zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Automat vendingowy we Włocławku? To możliwe!

Automaty vendingowe MRO i PPE posiadają elastyczną konfigurację, która zapewnia dostosowanie pojemności do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych w firmie. Konfiguracja maszyn jest prosta – przydzieleni Opiekunowie Techniczni Klienta na podstawie udzielonych informacji pomogą bezproblemowo uruchomić Państwa maszynę vendingową. W przypadku ewentualnych problemów służymy pomocą poprzez rozmowę telefoniczną lub mailową – nasz Helpdesk pracuje w dni robocze od godziny 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00.

Automat uległ uszkodzeniu? Nic nie szkodzi – nasi terenowi serwisanci w przeciągu dwunastu godzin od stwierdzenia usterki naprawią urządzenie. Wytrzymałość, pełna kontrola oraz solidna konstrukcja – to cechuje nasze automaty. Maszyny bębnowe, kolumnowe i szafkowe to fantastyczna oferta dla przedsiębiorców oraz dużych zakładów pracy. Oferujemy także usługę instalacji w miejscowościach oddalonych o 50km od Włocławka, takich jak: Płock, Kruszwica, Kutno, Rypin oraz Gostynin.

Zainstalowane automaty vendingowe – Włocławek

Polna 26/74, 87-806 Włocławek*

Holenderska 8, 99-320 Kutno*

Warszawska 130, 87-500 Rypin*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe we Włocławku – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Jacek Cader

Zapoznaj się z naszymi usługami i ofertą – nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie!

Scroll to Top