Automaty Vendingowe

dane niezbędne do instalacji automatów

ASD Systems to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości automatów wydających. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo automaty typu bębnowego seria D, spiralowego seria F, szafkowego seria L, wrzutowego seria C oraz wiele innych. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim niezawodnością w działaniu oraz trwałością.
 

dane niezbędne do instalacji automatów

Firma ASD Systems działa na rynku od 9 lat i zyskała uznanie wśród klientów w całej Europie. Wszystkie nasze automaty wydające produkowane są w siedzibie firmy w Bielsku-Białej, co pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem produkcji oraz jakością wykonania.

dane niezbędne do instalacji automatów

W ASD Systems stawiamy na innowacyjne rozwiązania technologiczne, co umożliwia nam produkcję coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych automatów wydających. Nasze produkty są dostosowane do potrzeb i wymagań klientów, co gwarantuje ich pełną satysfakcję z wyboru naszych produktów.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

ZAMÓWIENIE AUTOMATU W ASD SYSTEMS

Pracownik Działu Handlowego otrzymuje zamówienie od Partnera (operatora) dla Klienta.

PRZYDZIELENIE OPIEKUNA TECHNICZNEGO KLIENTA

Po otrzymaniu zamówienia, Biuro Obsługi Klienta przydziela Opiekuna, który będzie do dyspozycji Klienta/Partnera (operatora) do końca procesu wdrożenia oraz przez cały proces użytkowania automatu.

PRZESŁANIE DANYCH PRZEZ PARTNERA

Pracownik Działu Handlowego otrzymuje zamówienie od Partnera dla Klienta końcowego. Na prośbę Opiekuna, Partner (operator) przesyła dane od Klienta, niezbędne do synchronizacji, konfiguracji, produkcji oraz uruchomienia automatów.

PRODUKCJA AUTOMATU

W trakcie produkcji automatu, Opiekun przetwarza wcześniej zebrane dane w celu zaimportowania tych danych, t.j. listy pracowników, listy produktów do systemu oraz ustala system kodowania kart.

WYSYŁKA AUTOMATU

Opiekun ustala z Klientem preferowaną datę dostarczenia automatu. Zostaje on wysłany do Klienta na ustalony adres.

INSTALACJA I URUCHOMIENIE AUTOMATU

W uzgodnionym terminie serwisant ASD Systems instaluje w firmie Klienta automat, uruchamia go oraz przeprowadza szkolenie z załadunku i pobrań produktów.

SZKOLENIE IDS

Klient docelowy jest zdalnie szkolony z obsługi aplikacji systemu IDS.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)
Scroll to Top