Automaty Vendingowe

O nas

Jesteśmy ASD Systems – w 100% polskim producentem automatów vendingowych

Naszą główną misją w ASD Systems jest optymalizowanie gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwach  poprzez zastosowanie innowacyjnych, w pełni zautomatyzowanych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Nakreślone wartości i cele firmy motywują nas do dalszego rozwoju poprzez stawianie sobie nowych celów oraz realizowania ich. Dążymy do osiągnięcia przodującej pozycji w branży automatów vendingowych. Co wyróżnia naszą firmę?

O nas

Polski producent maszyn vendingowych – ASD Systems

Od powstania firmy ASD Systems wprowadziliśmy różne rodzaje automatów vendingowych, które można znaleźć w naszej ofercie. W naszych katalogach znaleźć można automaty wydające, wrzutnię, terminal magazynowy i nie tylko.

Wprowadziliśmy i wypromowaliśmy w wielu placówkach znajdujących się w Polsce i Europie takie urządzenia do vendingu jak:

O nas

ASD Systems – poznaj nas lepiej!

Firma ASD Systems jest producentem automatów vendingowych, które są w 100% produkowane samodzielnie w Bielsku-Białej. Stosowane przez nas rozwiązania w urządzeniach do wydawania produktów posiadają pełną, autorską wartość intelektualną.

Od 2017 roku rozpoczęliśmy ekspansję naszych urządzeń przeznaczonych do wydawania na rynek europejski. Po dwóch latach intensywnego rozwoju i wytężonej pracy wprowadziliśmy na rynek nowe oprogramowanie w wersji PRO.

Do 2023 roku wyprodukowaliśmy tysiące automatów, przy czym stale rozwijając nasze przedsiębiorstwo. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, które swoimi pomysłami i wiedzą pozwalają rozwijać ASD Systems każdego dnia.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy – dołącz do naszego zespołu!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)
Scroll to Top