ASD Systems – polski producent automatów vendingowych

Jesteśmy ASD Systems – producentem automatów vendigowych z Bielska-Białej, które pomagają przedsiębiorcom wprowadzać nowatorskie, a co za tym idzie, nowoczesne rozwiązania z zakresu gospodarki magazynowej. Nasze produkty są przeznaczone w szczególności dla sektorów gospodarczych, w których kluczową rolę odgrywają ewidencjonowanie oraz sprawna dystrybucja zapasów między placówkami.

Nasze rozwiązania, od projektu do dystrybucji urządzeń vendingowych, są w stu procentach autorskie – każdy komponent stosowany w automacie jest dokładnie przemyślany i skonstruowany przez naszych pracowników i inżynierów. Zapewniamy wyjątkowe rozwiązania, które wyróżniają nasze produkty na rynku automatów vendingowych

AUTOMATY W 100% POLSKIEJ PRODUKCJI

Firma ASD Systems jest w 100% polską firmą, która produkuje automaty wydające przeznaczone dla firm. Poprzez stale rozwijające się działy, możemy zaoferować w pełni autorskie urządzenia, zarówno pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznym, jak i konstrukcyjnym. 

Co wyróżnia nasze automaty vendingowe?

 • Najwyższa jakość wykonania
 • 100% polska produkcja
 • Autorskie rozwiązania
 • Najnowsze technologie
 • Intuicyjna obsługa
 • Solidna konstrukcja i jej wytrzymałość
 • Wysoka bezawaryjność urządzeń vendingowych

DZIAŁ R&D I IT – TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA

Działy Research & Development (R&D) IT zaczynają proces rozwojowy rozwiązań oraz technologii, które później są stosowane w naszych automatach vendingowych.

To właśnie tutaj analizujemy, opracowujemy i testujemy nowinki, zanim implementujemy je w urządzeniach wydających.

Gwarantujemy, że wszystkie narzędzia opracowywane przez R&D i IT są w 100% naszą własnością intelektualną.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Biuro Obsługi Klienta jest naszym działem, z którym Państwo mają kontakt po zawarciu umowy. Pracownicy pracujący w nim są odpowiedzialni za obsługę i realizację zadań. Usługi realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu zapewniamy stuprocentowe zadowolenie. 

Jak nasi pracownicy Biura Obsługi Klienta przeprowadzają proces instalacji automatu w przedsiębiorstwie?

 • Przydzielenie Opiekuna Technicznego Klienta, który przeprowadza przez cały proces
 • Przeprowadzenie wywiadu, podczas którego ustalane są parametry zapewniające optymalne działanie urządzenia vendingowego
 • Zlecenie instalacji automatu wydającego do działu produkcji
 • Po wyprodukowaniu maszyny, zlecają oni transport do miejsca docelowego
 • Szkolenie z obsługi automatu vendingowego od ASD Systems

W razie potrzeby, nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w procesie wdrożeniowym.

NATYCHMIASTOWA POMOC W PRZYPADKU USTEREK

Wierzymy w to, że nasze urządzenia wydające przeznaczone do wydawania wszelkich produktów pracują bezawaryjnie. Jednakże, mamy świadomość, że mogą wystąpić w ich pracy niepożądane zjawiska.

W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek awarii automatu vendingowego naszej produkcji – służymy pomocą! Nasz zatrudniony do tych zadań terenowy serwisant automatów vendingowych przyjedzie do miejsca, w którym urządzenie zostało zainstalowane. Nawet oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów.

Taką możliwość zapewniają nasze oddziały terenowe, z których przyjeżdżają wykwalifikowani specjaliści. Zapewniamy priorytetową obsługę, dzięki której maszyna przeznaczona do vendingu powraca do pracy najszybciej jak to możliwe! Jest to możliwe dzięki rozbudowanemu działowi serwisantów automatów vendingowych ASD Systems – gwarantujemy zdecydowaną i bezkompromisową realizację, bez niedoróbek!

DZIAŁ HELPDESK

Nasi pracownicy z działu Helpdesk są gotowi Wam pomóc w każdej sytuacji związanej z pracą automatów vendingowych. Pomogą oni zdiagnozować usterkę, a także rozwiązać problem zdalnie.

Dział Helpdesk pracuje i przyjmuje wszelkie zgłoszenia dotyczące maszyn vendingowych i urządzeń pomocniczych w dni robocze między godziną 7:00 a 16:00. Odpowiedzą oni na każde pytanie oraz doradzą rozwiązanie, które pomoże zażegnać problem związany z automatem. W przypadku niemożności rozwiązania sytuacji – umawiają termin przyjazdu serwisanta oddelegowanego do automatu vendingowego.


Kontakt do platformy Helpdesk:

Numer telefonu: +48 33 44 44 00
helpdesk@asdsystems.eu

Jak możemy Ci pomóc?

Porozmawiajmy o naszych automatach vendingowych i Twoich oczekiwaniach. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze realizację Twoich wyzwań.  Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. 

Contact Form Demo
Scroll to Top