Automaty Vendingowe

referencje

ASD Systems ma bogate doświadczenie w dostarczaniu automatów wydających na rynek europejski, współpracując z klientami z wielu krajów Europy, między innymi Niemiec, Austrii, Anglii, Francji, Rumunii, Węgier, Włochy, Portugalia, Czechy, Słowacji oraz Słowenii. Nasze referencje potwierdzają naszą wiedzę i umiejętności w projektowaniu, produkcji oraz obsłudze automatów wydających w całej Europie. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów, zapewniając im wysoką jakość usług oraz pełne wsparcie techniczne. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją sukcesu dla każdego projektu związanego z automatami wydającymi w 26 krajach Europy.

Z naszych usług skorzystali:

Wykwalifikowana kadra firmy ASD Systems Sp. z o.o. w sposób rzetelny udziela nam wsparcia techniczno-merytorycznego przy obsłudze automatów wydających.

MGL GRUPA HAGD

"Terminowo i starannie wykonano usługę dostawy automatu wydającego środki ochrony indywidualnej produkcji ASD Systems.

KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.

Świadczone usługi przez firmę (ASD Systems) oraz dostarczone automaty charakteryzują się wysoką jakością.

FCA Group

Wszystkie zawarte umowy wdrożeń urządzeń wydających wykonano zgodnie z umową i zawartych terminach. Z pełną świadomością polecamy firmę innym podmiotom jako godnego zaufania Partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo.

BOGMAR BB

Świadczone usługi charakteryzują się wysoką jakością i pozwalają na 100% kontrolę pobrań dostarczanego asortymentu, a sam automat D540 wyróżnia się małymi gabarytami, łatwością obsługi i niskim poborem energii.

KLINGSPOR

ASD Systems Sp. z o.o. to dobry partner, znający się na powierzonych mu zleceniach i dbających o indywidualne potrzeby klienta.

TROUW NUTRITION

Firma ASD Systems sp. z o.o. to gwarancja wysokiej jakości, z którą w parze idzie pełne wsparcie klienta, tak by maksymalnie wykorzystywać możliwości, jakie niosą ze sobą systemy automatycznej dystrybucji i magazynowania.

BREMBO POLAND

Automaty ASD Systems wraz z ich systemem do zarządzania IDS w 100% spełniają nasze oczekiwania oraz usprawniają wydawanie niezbędnych artykułów. Z pełną świadomością możemy polecić serwis, usługi oraz urządzenia Firmy ASD Systems. Charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością pracy.

PPU ZAP-MECHANIKA

List referencyjny od PPU ZAP-Mechanika

List referencyjny od Bogmar BB

List referencyjny od Brembo Poland

List referencyjny od Brembo Poland

List referencyjny od FCA Poland

List referencyjny od Trouw Nutrition Polska

Scroll to Top