Automaty Vendingowe

Automaty BHP

Szafa na narzędzia – depozyt ułatwiający pracę

Nasze szafy przeznaczone do wydawania narzędzi to sposób na optymalizację procesów wydawania produktów i sprostania potrzebom różnych sektorów przemysłowych oraz innych branż. Zapewniają one szybkie i efektywne wydawanie artykułów, które pozwalają zagwarantować bezpieczeństwo i higienę pracy pracownikom, jednocześnie ograniczając koszty związane z tym procesem bez spadku jakości oferowanej przez firmę.

Automaty bhp

Czym są szafy na narzędzia?

Automaty BHP są urządzeniami wydającymi, których przeznaczenie związane jest z przechowywaniem, wydawaniem i zwracaniem różnorakich produktów, w tym tych o zastosowaniu do BHP. Dzięki nim możliwe jest wydawanie wybranych artykułów po uprzedniej weryfikacji za pomocą karty pracowniczej lub kodu PIN.W zależności od zapotrzebowania, automaty vendingowe BHP umożliwiają dostęp do produktów ze względu na pracę w danym dziale lub zapotrzebowanie indywidualne pracownika. Zapobiega to błędom jak i nadużyciom.

Dodatkowo, w zależności od wymagań przedsiębiorstwa, istnieje możliwość tworzenia zamówień, umożliwiających szybkie pobranie kilku produktów za pomocą kodu EAN lub zapytania.

Automaty BHP produkcji ASD Systems umożliwiają również oznaczenie produktów jako nowe, używane, do naprawy lub do utylizacji. Dzięki temu ograniczone jest ryzyko omylnego wydania uszkodzonego artykułu.

wyprodukowanych automatów przez polskiego producenta – ASD Systems
ponad 0
lat doświadczenia firmy ASD Systems
0
komórek w szafie na narzędzia na podstawie modelu D1080
0

Automaty bhp

Szafa na narzędzia – w których miejscach są idealne?

Rewolucyjne maszyny vendingowe przeznaczone do wydawania narzędzi sprawdzą się się przede wszystkim w branżach automotive i budowlanych. Jest to związane z dużą liczbą pracowników, a co za tym idzie, potrzebą korzystania z różnorodnych artykułów pozwalających na łączenie i rozdzielanie półproduktów, których liczby idą w tysiącach. Optymalizacja gospodarki magazynowej oraz czasu wydawania artykułów, w tym BHP zdecydowanie jest definicją każdego przedsiębiorstwa.

Automaty wydające narzędzia mają również szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie przechowywane są gabarytowe produkty. Oznacza to, że większe artykuły znajdą swoje miejsce w szafie vendingowej. Dzięki temu gospodarka magazynowa w przedsiębiorstwie zyska więcej miejsca, a artykuły znajdą się w bezpiecznym miejscu, do którego dostęp jest ograniczony poprzez kod.

Automaty BHP

Co umieścisz w szafie na narzędzia?

Nasze szafy vendingowe przeznaczone do wydawania narzędzi są idealne dla fabryk, które zaopatrują pracowników w specjalistyczne produkty. Maszyny vendingowe od ASD Systems mogą być wykorzystywane zarówno do wydawania, jak i przyjmowania zwracanych produktów. Bez względu na to, czy to są wielokrotnego użytku, czy przeznaczone do utylizacji.

Szafy na narzędzia to idealny pomocnik każdego warsztatu i miejsca produkcji. Dzięki nim zyskasz pewność, że wszelkie części, narzędzia, śruby, smary i płyny będą przygotowane niemal natychmiastowo.

Automaty bhp

Z naszą szafą na narzędzia zyskasz:

  • Więcej miejsca w magazynie, a gospodarka produktami staje się bardziej przejrzysta. Produkty można umieścić w automacie wydającym – eliminowana jest potrzeba udania się do głównego magazynu. Wystarczy samo załadowanie.
  • Szafa na narzędzia to skuteczny sposób na przechowywanie rzeczy takich jak: elektronarzędzia, narzędzia budowlane, a także artykuły do BHP. Dostęp do produktów dostępny jest poprzez kod.
  • Inteligentne zarządzanie zapasami pozwala oszacować zużycie narzędzi, co pozwala dopilnować proces wydawania artykułów, a także zaopatrywać szafę na narzędzia w systematyczny sposób.

Automaty BHP

Jaka jest cena za szafę na narzędzia od ASD Systems?

Cena za nasz automat BHP  jest ustalana indywidualnie – zależne jest to od potrzeb i wymagań każdego klienta. Współpraca z ASD Systems jest od początku przejrzysta i kompleksowa, bowiem już od pierwszej sekundy po podpisaniu umowy przydzielamy Opiekuna Klienta, którego obowiązkiem jest przeprowadzenie procesu instalacji automatu vendingowego. Przed jego montażem omawiane są cele, plany i zapotrzebowanie na dane produkty. Dzięki temu wykorzystanie automatów w przedsiębiorstwie jest optymalne. Personalizacja urządzenia vendingowego jest kwestią indywidualną –dostosowujemy rozmiar komórek i skrytek pod potrzeby każdego przedsiębiorcy. Proponujemy wiele możliwości konfiguracji – zapewnia to możliwość znalezienia idealnego rozwiązania, bez względu na rodzaj produktów BHP i PPE. Dzięki temu firma może wydawać produkty, takie jakie chce. Nasze automaty można spersonalizować pod dany segment – np. mogą być one automatami do rękawic. W naszym portfolio znajdą Państwo również dedykowane oprogramowanie, IDS. W nim można dostosować proces wydawania do procedur i zapotrzebowania w firmie. Aplikacja pomaga również w optymalizowaniu wydatków firmy, dzięki wbudowanemu w system centrum kosztów.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)

Narzędzia z naszymi szafami będą bezpieczne!

Zapewnij swojemu przedsiębiorstwu sposób na ochronę asortymentu przed nadużyciami i nie tylko.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)
Scroll to Top