Automaty Vendingowe

Automaty BHP

Szafa vendingowa – praktyczne centrum narzędziowe firmy

Automaty przeznaczone do wydawania artykułów mogą pełnić funkcję szaf vendingowych. Oznacza to, że mogą przechowywać produkty w specjalnie przygotowanych do tego skrytkach. Dostęp do nich jest prosty – wystarczy kod dostępu, aby otworzyć komórkę i pobrać artykuł, np. BHP lub elektronarzędzie potrzebne do wykonania pracy.

Polski producent automatów vendingowych, czyli ASD Systems to firma, która od wielu lat doskonali swoje produty. Dzięki temu możemy zapewnić szybkie, efektywne wydawanie produktów. Rozwiązania te nie obniżają jakości wykonywanych produktów lub usług – udoskonalają gospodarkę magazynową. 

Automaty bhp

Do czego służą szafy vendingowe?

Szafy vendingowe to urządzenia przeznaczone do wydawania produktów. Ten proces przeprowadzany jest automatycznie – nie potrzebujesz oddelegowywać pracowników do punktu, aby ten oczekiwał na artykuł! Nasze urządzenie vendingowe wyda je niemal natychmiastowo!

Dostęp do artykułów, takich jak BHP, narzędzia, czy elektronarzędzia jest możliwy poprzez weryfikację za pomocą karty pracowniczej lub kodu PIN. Szafa vendingowa umożliwia pobranie i załadunek produktów o dużych gabarytach. Pozwala to na uporządkowanie zasobów o większych rozmiarach, a gospodarka magazynowa w Twojej firmie może stać się definicją sukcesu!

Automaty od ASD Systems przeznaczone do vendingu umożliwiają oznaczenie produktów poprzez kategorie zużycia. Dzięki temu eliminujesz ryzyko wydania wadliwego egzemplarza.

miejsc w szafie vendingowej na podstawie modelu L40
0
lat doświadczenia firmy ASD Systems
0
rodzajów urządzeń wydających
0

Automaty bhp

Gdzie najlepiej się sprawdzają nasze szafy vendingowe?

Nasze rozwiązania, czyli szafy vendingowe to doskonały pomocnik każdej branży przemysłowej, w tym: budowy, produkcji i nie tylko. Dzięki możliwości przechowywania dużych gabarytów na niewielkiej powierzchni, spełniają one swoją rolę wzorowo. Zyskasz pewność, że Twoje elektronarzędzianarzędzia ręczne, czy wszelkie smary będą przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Nasze automaty wydające mają również szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie natychmiastowy dostęp do artykułów ma znaczenie. Produkty, poprzez rozwiązania od ASD Systems, są przygotowane do pracy niemal natychmiastowo!

Automaty BHP

Jakie produkty można umieścić w szafie vendingowej?

Nasze szafy vendingowe będą idealną opcją do optymalizacji pracy w magazynach, których głównym zadaniem jest dystrybucja artykułów BHP. Idealnie spiszą się przy wypożyczaniu elektronarzędzi. Nasze automaty potrafią przechowywać je w specjalnie przygotowanych do tego komórkach. Należy także pamiętać, że dostępne do elektronarzędzi części także znajdą swoje miejsce w naszym urządzeniu. Jest to dopiero początek naszej listy – dostosuj produkty w szafie vendingowej w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa!

Maszyny vendingowe przeznaczone do takich procesów potrafią pomieścić rekordową liczbę produktów. Szafy wydające m.in. narzędzia to doskonały pomocnik i organizator pracy każdej firmy.

Automaty bhp

Co zyskasz z naszą szafą vendingową?

  • Optymalizują potrzebne miejsce w magazynie – skracają także proces pobrania produktów potrzebnych do pracy. Ich umieszczenie jest możliwe w pobliżu miejsca pracy, co eliminuje konieczność udania się do głównego magazynu.
  • Szafy vendingowe stanowią skuteczną metodę ograniczenia nadużyć oraz nieprawidłowych pobrań – wszystkie wydania są rejestrowane, a dostęp do produktów jest możliwy wyłącznie z kartą lub kodem PIN.
  • Inteligentne zarządzanie zapasami pozwala oszacować zużycie narzędzi i elektronarzędzi co pozwala dopilnować proces wydawania artykułów, a także zaopatrywać automaty vendingowe na bieżąco.

Automaty BHP

Szafa vendingowa – jaka jest cena?

Szafa vendingowa to produkt, który przydaje się każdemu przedsiębiorstwu, bez względu na jego cenę. Upraszcza pracę i optymalizuje działanie magazynów. W takiej sytuacji koszt instalacji automatu jest zależny od potrzeb i wymagań, które ustalane są podczas wywiadu z przedsiębiorcą.

Współpraca z ASD Systems jest z pewnością przyjemnością. Od pierwszej sekundy po podpisaniu umowy przydzielamy Opiekuna Klienta, który przeprowadza Państwo poprzez proces instalacji automatu vendingowego. Przed montażem urządzenia omawiane są cele, plany i zapotrzebowanie na dane produkty w firmie. Dzięki temu wykorzystanie automatów w przedsiębiorstwie jest optymalne.

Personalizacja maszyny vendingowej zawsze jest uzgadniana indywidualnie. Dostosowujemy rozmiar komórek i skrytek do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Proponujemy wiele możliwości konfiguracji – zapewnia to możliwość znalezienia idealnego rozwiązania, bez względu na rodzaj produktów znajdujących się w szafie vendingowej. Dzięki temu firma może wydawać produkty takie jakie chce. Nasze automaty wydające można spersonalizować pod dany segment – np. mogą służyć za szafę wydającą.

W naszym portfolio znajdą Państwo również dedykowane oprogramowanie, czyli IDS. W nim można dostosować proces wydawania do procedur i zapotrzebowania w firmie. Aplikacja pomaga również w optymalizowaniu wydatków firmy, dzięki wbudowanemu w system centrum kosztów.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)

Szafy vendingowe dla przedsiębiorstw

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego produktu!
Scroll to Top