Automaty Vendingowe

Terminal magazynowy T10

Zarządzaj realnym magazynem. Łatwiej. Szybciej. Wydajniej.

Terminal magazynowy T10 służy do wirtualizacji rzeczywistego magazynu. Dzięki temu możesz pracować wydajniej i lepiej zarządzać realnym magazynem. Natychmiast, dzięki wirtualnemu magazynowi zamkniętemu w urządzeniu, otrzymasz dokładne informacje o każdym przechowywanym produkcie oraz dostęp do wielu funkcjonalności.
cali – rozmiar dotykowego wyświetlacza
0

24h / 7dni

dostęp do magazynu z dowolnego miejsca

Terminal magazynowy T10

Twoje wymagania
są dla nas ważne

Porozmawiajmy o nich podczas niezobowiązującej konsultacji online. Nasz pracownik odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące naszej oferty. Wyślij swoje imię oraz numer, pod który możemy oddzwonić, aby przedstawić Ci ofertę. Rzeczowo, ale nie nachalnie.

Blank Form (#3)

Terminal magazynowy T10

Zarządzaj magazynem wydajniej, poprzez jego wirtualizację

Obsługa terminala magazynowego T10 za pomocą dużego, dotykowego wyświetlacza wygodnie, pozwala na precyzyjne zarządzanie magazynem przez magazynierów i pracowników odbierających towar. Co ważne, to nie wszystko. Dzięki funkcji wirtualizacji magazynu dokładne odwzorujesz rzeczywiste pomieszczenie.

Integracja z systemem zarządzania magazynem (WMS) umożliwia zarządzanie Twoim magazynem zdalnie z dowolnego miejsca na Ziemi.

Terminal magazynowy T10

Terminal magazynowy -
co dzięki niemu zyskasz?

Terminal magazynowy T10 wyposażyliśmy w wygodny i intuicyjny interfejs oraz przydatne funkcje, wśród których można znaleźć: 

TERMINAL MAGAZYNOWY T10​

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Pobierz nasz katalog i zobacz wszystkie urządzenia od polskiego producenta automatów vendingowych. Oprócz terminala magazynowego T10 sprawdź możliwości naszych automatów wydających oraz wrzutni C240.

TERMINAL MAGAZYNOWY T10​

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczynamy ją od wysłuchania Twoich potrzeb po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie. 

Blank Form (#3)

SZCZEGÓŁOWY OPIS TERMINALA MAGAZYNOWEGO T10

Parametry techniczne
Wysokość [mm]
478
Szerokość [mm]
250
Głębokość [mm]
110
INNE
Temperatura pracy [°C]
5 - 40
Waga [kg]
7
Pobór prądu [Watt]
15
Napięcie [V]
230 / 1 A
Sposób połączenia z internetem
LAN

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)

Terminal – Twój wirtualny magazyn!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!
Scroll to Top