Automaty vendingowe ASD Systems w Bielsku-Białej – optymalizacja zasobów

Jesteśmy polską firmą, która działa w segmencie maszyn vendingowych od 2014 roku. Doświadczenie zdobyte przy realizacjach oraz wdrażaniu naszych innowacyjnych rozwiązań technologicznych skutkuje tym, że jesteśmy sprawdzoną marką z ugruntowanym doświadczeniem na polskim i europejskim rynku.

Nasze automaty vendingowe zapewniają zmniejszenie zużycia produktów nawet o 50%, dzięki pełnej kontroli pobrań oraz możliwości ustalenia limitów dla każdego pracownika. Nasze maszyny vendingowe dostępne są na zamówienie – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie!

Automaty vendingowe to dobry wybór dla przedsiębiorców z Bielska-Białej

Nasze automaty vendingowe MRO/PPE są konfigurowane w taki sposób, aby zadowolić Państwa oczekiwania. W tym celu przydzielani są Opiekunowie Techniczni Klienta, których zadaniem jest zebranie informacji koniecznych do uruchomienia maszyn vendingowych. W razie potrzeby – zapewniamy wsparcie techniczne realizowane za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonów poprzez naszych konsultantów Helpdesk. Pracują oni w godzinach 7:00 – 16:00. Jeżeli nastąpi usterka automatu – nasi serwisanci dokonają jej naprawy w możliwie najkrótszym czasie, do 12 godzin od wpłynięcia zgłoszenia.

Wytrzymałość, dostęp 24/7 oraz zintegrowany system zarządzający IDS powodują, że automaty kolumnowe i bębnowe produkowane przez ASD Systems to idealny wybór dla magazynów oraz placówek, w których występuje praca w systemie zmianowym. Instalacja odbywa się za pośrednictwem pracowników serwisu Firmy, którzy działają także na terenie Żywca, Wadowic, Jastrzębia-Zdroju, Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia czy Cieszyna.

Zainstalowane automaty vendingowe – Bielsko-Biała

Jana Sobieskiego 160, 43-300 Bielsko-Biała*

Grodeckiego 7, 43-300 Bielsko-Biała*

Tadeusza Regera 58, 43-382 Bielsko-Biała*

____________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Bielsku-Białej – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top