Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Bielsko-Biała

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe Bielsko-Biała – optymalizacja zasobów z ASD Systems

Jesteśmy polską firmą, która działa w segmencie maszyn vendingowych od 2014 roku. Doświadczenie zdobyte przy realizacjach oraz wdrażaniu naszych innowacyjnych rozwiązań technologicznych skutkuje tym, że jesteśmy sprawdzoną marką z ugruntowanym doświadczeniem na polskim i europejskim rynku.

Nasze automaty vendingowe zapewniają zmniejszenie zużycia produktów nawet o 50%, dzięki pełnej kontroli pobrań oraz możliwości ustalenia limitów dla każdego pracownika. Nasze maszyny vendingowe dostępne są na zamówienie – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie!

Idealne dla bielskich przedsiębiorstw – automaty vendingowe

Nasze automaty vendingowe MRO/PPE są konfigurowane w taki sposób, aby zadowolić Państwa oczekiwania. W tym celu przydzielani są Opiekunowie Techniczni Klienta, których zadaniem jest zebranie informacji koniecznych do uruchomienia maszyn vendingowych. W razie potrzeby – zapewniamy wsparcie techniczne realizowane za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonów poprzez naszych konsultantów Helpdesk. Pracują oni w godzinach 7:00 – 16:00. Jeżeli nastąpi usterka automatu – nasi serwisanci dokonają jej naprawy w możliwie najkrótszym czasie, do 12 godzin od wpłynięcia zgłoszenia.

Wytrzymałość, dostęp 24/7 oraz zintegrowany system zarządzający IDS powodują, że automaty kolumnowe i bębnowe produkowane przez ASD Systems to idealny wybór dla magazynów oraz placówek, w których występuje praca w systemie zmianowym. Instalacja odbywa się za pośrednictwem pracowników serwisu Firmy, którzy działają także na terenie Żywca, Wadowic, Jastrzębia-Zdroju, Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia czy Cieszyna.

Zainstalowane automaty vendingowe – Bielsko-Biała

  • Jana Sobieskiego 160, 43-300 Bielsko-Biała*
  • Grodeckiego 7, 43-300 Bielsko-Biała*
  • Tadeusza Regera 58, 43-382 Bielsko-Biała*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Poznaj nasze urządzenia – napisz do nas!

Dostępne w naszym katalogu urządzenia do wydawania przemysłowych produktów zapewniają zoptymalizowaną gospodarkę magazynową.

Automaty vendingowe – Białystok
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Błażej Chrapek

Numer telefonu: +48 572 572 126

Scroll to Top