Dlaczego ASD Systems to doskonały partner w branży automatów vendingowych w Gdańsku?

Jesteśmy rodzimą firmą działającą w branży automatów vendingowych w Polsce i Europie od 2014 roku. Naszą misją jest wprowadzanie innowacji gospodarki magazynowej w firmach, dzięki autorskim i nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. Dzięki temu firma ma możliwość zarządzać efektywnie, co przynosi wymierne oszczędności zarówno w funduszach, jak i wydawanych produktach .

Eliminacja pomyłek dzięki świadomemu pobraniu – usprawnij proces produkcyjny w swojej firmie z pomocą naszych maszyn vendingowych. Jest to dziecinnie proste – sprawdź naszą ofertę automatów na zamówienie i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Co cechuje instalowane automaty vendingowe w Gdańsku?

Intuicyjność i łatwość serwisowania – jest to zaleta eksploatacji naszych urządzeń vendingowych. Automaty bębnowe i kolumnowe MRO/PPE są konfigurowane pod wymogi każdego klienta. Z pomocą przychodzą Obsługa Techniczna Klienta, która od pierwszego kontaktu z nim ustala niezbędne szczegóły realizowanego zamówienia oraz przeprowadzanej instalacji maszyny vendingowej. Zapewniamy także wsparcie mailowe oraz telefoniczne z naszym Helpdeskiem, który działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00.

Oferujemy także usługę serwisową za pośrednictwem pracowników Firmy. W przypadku stwierdzenia usterki wysyłamy na miejsce terenowego pracownika, który w przeciągu 12h od zaistniałej sytuacji eliminuje usterkę.

Wznieś organizację w przedsiębiorstwie na wyższy poziom z automatami vendingowymi ASD Systems! Usługę realizujemy także w miejscowościach odległych do 50km od Gdańska, takich jak: Sopot, Wejherowo, Rumia, Elbląg, czy Starogard Gdański.

Zainstalowane automaty vendingowe – Gdańsk:

Uczniowska 33, 80-530 Gdańsk*

Przełom 15, 80-643 Gdańsk*

Sztutowska 2, 80-722 Gdańsk*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Gdańsku – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Paweł Witkowski

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – napisz do nas!

Scroll to Top