Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Radom

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe – Radom. Czym się wyróżniają urządzenia od ASD Systems?

Odpowiedź jest prosta! Jesteśmy rodzimą spółką specjalizującą się w produkcji automatów vendingowych w Polsce i Europie od 2014 roku. Ugruntowana pozycja oraz ambitna postawa dążąca do oferowania nowoczesnych rozwiązań zapewniają niezawodność oraz wysoką jakość prezentowanych przez nas produktów. Jesteśmy także dostępni w okolicznych miejscowościach – w Szydłowcu, Białobrzegach, Opocznie, Skarżysku-Kamiennej, czy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W jaki sposób automaty vendingowe usprawniają pracę przedsiębiorców?

Personalizacja na podstawie rozmowy z Opiekunem Technicznym Klienta po podpisaniu umowy to bardzo ważna kwestia. Dzięki tej czynności, gospodarka magazynowa zostaje dostosowana do Państwa potrzeb. Ustalane są szczegóły, takie jak: informacje techniczne odnoszące się do czytników, a także dobór produktów oraz import danych. W przypadku pytań oraz sugestii odnoszących się do zamówionego automatu wydającego, nasz Opiekun i konsultanci z platformy Helpdesk są dostępni do dyspozycji. Kontakt z pracownikami Helpdesku jest dostępny w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00.

Nasze automaty bębnowe i kolumnowe są wytrzymałe i niemalże bezawaryjne, jednakże w przypadku usterki zapewniamy ich ekspresową naprawę. Po wpłynięciu zgłoszenia wysyłamy naszych terenów serwisantów do miejsca, w którym automat vendingowy się znajduje. Procedura od początku do końca nie przekracza dwunastu godzin!

Zainstalowane automaty vendingowe w Radomiu:

  • Tarnobrzeska 8, 26-615 Radom*
  • Samorządowa 12, 26-600 Radom*
  • Energetyków 16, 26-600 Radom*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Nie zwlekaj – napisz do nas i dowiedz się więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn vendingowych – gwarantujemy Państwu zadowolenie i zoptymalizowaną gospodarkę magazynową!

Automaty vendingowe Łódź
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Paweł Witkowski

Numer telefonu: +48 572 572 121

Scroll to Top