Dlaczego automaty vendingowe ASD Systems to dobra inwestycja dla wrocławskich firm?

Jesteśmy polską spółką działającą w branży automatów vendingowych w Polsce i Europie od 2014 roku. Naszą misją jest optymalizacja gospodarki magazynowej, która poprzez nowoczesne i unikalne rozwiązania pozwala na wygenerowanie oszczędności do 50% na produktach.

Dzięki intuicyjnej obsłudze połączonej ze świadomym pobraniem gwarantujemy brak pomyłek oraz oszczędność czasu. Automaty vendingowe są dostępne całodobowo – dostęp do artykułów jest niezakłócony, a ryzyko przestoju spada do zera.

W jaki sposób instalujemy automat vendingowy?

We Wrocławiu procedura niczym się nie różni od innych miast w Polsce – po podpisaniu umowy zostaje przydzielony Państwu Opiekun Techniczny Klienta, którego zadaniem jest przeprowadzenie rozmowy z Państwem w celu zoptymalizowania automatu vendingowego do potrzeb. Przedstawiane są rozwiązania, które ułatwią korzystanie z urządzenia wydającego.

W razie pytań są oni dostępni do Państwa dyspozycji – wyjaśnią wszelkie zagadnienia. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo w rozmowie z naszymi Konsultantami z platformy Helpdesk – dostępni są w godzinach 7:00-20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od godziny 8:00 do 20:00.

Nasze automaty vendingowe cechuje sprawność, jednak w przypadku awarii działamy natychmiastowo. Po wpłynięciu zgłoszenia wysyłamy do miejsca zdarzenia naszych terenowych serwisantów, którzy doprowadzają maszynę do działania do dwunastu godzin od zgłoszenia usterki. Nasze usługi oferujemy także w okolicznych miejscowościach, takich jak: Kąty Wrocławskie, Wałbrzych, Legnica, Lubin, Oława, Brzeg, czy Trzebnica i Oleśnica.

Zainstalowane automaty vendingowe – Wrocław

Sokolnicza 34/38, 53-660 Wrocław*

Grabiszyńska 51, 53-503 Wrocław*

Tkacka 25/1, 54-138 Wrocław*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe we Wrocławiu – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Paweł Witkowski

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zadowoli Państwa oczekiwania!

Scroll to Top