Dlaczego ASD Systems to najlepszy wybór producenta automatów vendingowych w Bydgoszczy?

Jesteśmy polską firmą działającą na rodzimym i europejskim segmencie automatów vendingowych od 2014 roku. Dzięki nabytemu doświadczeniu w realizacji oraz wdrożeniu technologicznych rozwiązań, z naszą ofertą stajemy się potentatem w zakresie produkcji maszyn vendingowych.

Automaty vendingowe pozwalają na uproszczenie organizacji obiegu produktów w placówce. Łatwość serwisowania, całodobowy dostęp oraz komfort użytkowania przez przedsiębiorców oraz ich pracowników sprawiają, że są one idealnym wyborem dla firm, w których występuje praca zmianowa. Nasze automaty bębnowe, kolumnowe oraz szafy wydające dostępne są na zamówienie – sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Doskonały wybór dla przedsiębiorcy z Bydgoszczyautomaty vendingowe dla firm

Automaty bębnowe oraz szafy kolumnowe wyprodukowane przez ASD Systems to gwarancja minimalizacji pomyłek oraz oszczędność czasu pozwalająca na oszczędność liczoną w tysiącach, a nawet dziesiątki tysięcy złotych, a konfiguracja automatów jest banalnie prosta!

Przydzielony przez nas Opiekun Techniczny Klienta kontaktuje się z Państwem w ramach ustalenia niezbędnych informacji koniecznych do uruchomienia maszyny vendingowej w placówce. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie techniczne za pomocą połączenia telefonicznego bądź wiadomości mailowych, realizowanych za pomocą konsultantów Helpdesk, którzy pracują w dni robocze od 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00.

W przypadku stwierdzonej usterki wysyłamy w teren naszego serwisanta znajdującego się w , który przeprowadza naprawę w przeciągu 12h. Usługę realizujemy także w sąsiednich miejscowościach oddalonych do 50 kilometrów, takich jak Solec Kujawski, Nakło nad Notecią, Piła, Grudziądz, Inowrocław, czy Sępólno Krajeńskie

Zainstalowane automaty vendingowe – Bydgoszcz

Kazimierza Pułaskiego 45, 85-619 Bydgoszcz*

Ołowiana 12, 85-465 Bydgoszcz*

Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Bydgoszczy – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Paweł Witkowski

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiaj z naszym konsultantem!

Scroll to Top