Dlaczego przedsiębiorcy z Torunia wybierają automaty vendingowe od ASD Systems?

Odpowiedź jest banalnie prosta – jesteśmy doświadczoną firmą oferującą niezawodne automaty wydające na terenie Polski i całej Europy. Nasze nowoczesne rozwiązania są gwarantem niezawodności. Wdrażane innowacje, solidna konstrukcja zapewniająca wytrzymałość oraz energooszczędność poparta wynikami (średni pobór mocy wynosi 15W) zapewnią wygenerowane oszczędności w Państwa przedsiębiorstwach!

Oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Torunia – dojeżdżamy także do pobliskich miejscowości, takich jak: Grudziądz, Kruszwica, Brodnica, Rypin, czy Inowrocław. Nasze automaty vendingowe to pewność uniknięcia przestojów – produkty zawsze będą czekać na miejscu!

Instalacja automatu vendingowego w Toruniu – krok po kroku

Po zawarciu umowy, przydzielamy Państwu naszego Opiekuna Technicznego Klienta. Jego zadaniem jest przeprowadzenie rozmowy przed instalacją maszyny vendingowej. Celem wywiadu jest spersonalizowanie urządzenia wydającego, który zostanie dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Odpowie on także na każde zagadnienie.

Oferujemy także kontakt w ramach platformy Helpdesk – pracujący tam konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00. Gwarantujemy rzetelną oraz profesjonalną obsługę na bardzo wysokim poziomie!

W przypadku usterki automatu vendingowego, oferujemy Państwu ekspresową obsługę. Maszyny wydające są naprawiane w przeciągu 12 godzin od stwierdzenia awarii dzięki terenowym serwisantom, którzy przyjeżdżają do miejsca stacjonowania urządzenia.

Zainstalowane automaty vendingowe – Toruń

Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń*

Legionów 222B, 87-100 Toruń*

Karola Marcinkowskiego 110, 88-100 Inowrocław*

____________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Toruniu – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Nasza oferta zapewni Państwu oszczędności nawet do 50% – zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top