Nasza propozycja na skuteczną optymalizację gospodarki
magazynowej – automaty vendingowe.

Toruń

Automaty vendingowe

Co wyróżnia automaty vendingowe od ASD Systems?

Odpowiedź jest banalnie prosta – jesteśmy doświadczoną firmą oferującą niezawodne automaty wydające na terenie Polski i całej Europy. Nasze nowoczesne rozwiązania są gwarantem niezawodności. Wdrażane innowacje, solidna konstrukcja zapewniająca wytrzymałość oraz energooszczędność poparta wynikami (średni pobór mocy wynosi 15W) zapewnią wygenerowane oszczędności w Państwa przedsiębiorstwach!

Oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Torunia – dojeżdżamy także do pobliskich miejscowości, takich jak: Grudziądz, Kruszwica, Brodnica, Rypin, czy Inowrocław. Nasze automaty vendingowe to pewność uniknięcia przestojów – produkty zawsze będą czekać na miejscu!

Automaty vendingowe – Toruń. Jak wygląda ich instalacja?

Po zawarciu umowy, przydzielamy Państwu naszego Opiekuna Technicznego Klienta. Jego zadaniem jest przeprowadzenie rozmowy przed instalacją maszyny vendingowej. Celem wywiadu jest spersonalizowanie urządzenia wydającego, który zostanie dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Odpowie on także na każde zagadnienie.

Oferujemy także kontakt w ramach platformy Helpdesk – pracujący tam konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Gwarantujemy rzetelną oraz profesjonalną obsługę na bardzo wysokim poziomie!

W przypadku usterki automatu vendingowego, oferujemy Państwu ekspresową obsługę. Maszyny wydające są naprawiane w przeciągu 12 godzin od stwierdzenia awarii dzięki terenowym serwisantom, którzy przyjeżdżają do miejsca stacjonowania urządzenia.

Zainstalowane automaty vendingowe – Toruń i okolice

  • Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń*
  • Legionów 222B, 87-100 Toruń*
  • Karola Marcinkowskiego 110, 88-100 Inowrocław*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Poznaj działanie automatów vendingowych w swojej firmie – napisz do nas!

Nasze rozwiązanie umożliwia wygenerowanie oszczędności sięgających nawet 50%! Napisz do nas poprzez poniższy formularz i dowiedz się więcej!

Automaty vendingowe – Białystok
Blank Form (#5)

Sebastian Domagała

Numer telefonu: +48 539 539 140

Jacek Cader

Numer telefonu: +48 539 149 512

Scroll to Top