Automaty Vendingowe

Automaty BHP

Szafa kolumnowa – pojemna i kompaktowa

Szafa kolumnowa to nasza propozycja, która optymalizuje magazyn i jego pracę. Urządzenia vendingowe zostały stworzone do wydawania produktów i sprostania potrzebom wielu sektorów przemysłowych. Gwarantują one automatyczne działanie, a co się z tym wiąże, vending artykułów potrzebnych do wykonywania pracy. Wszystko to z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bez straty na jakości wykonywanych czynności.

Automaty bhp

Szafa kolumnowa – co to jest?

Szafa kolumnowa jest automatem vendingowym przeznaczonym do wydawania, przyjmowania oraz przechowywania artykułów. Dzięki ich pojemności i rozmiarowi, optymalizacja przestrzeni magazynowej jest efektowna, prosta do implementacji oraz przyjemna dla każdej ze stron. Dostęp do produktów jest niezakłócony – wystarczy przyłożyć kartę pracowniczą lub wpisać kod PIN, aby otrzymać potrzebny przedmiot.

Szafy kolumnowe od producenta automatów vendingowych, czyli ASD Systems, umożliwiają dostęp do produktów ze względu na stanowisko oraz zapotrzebowanie pracownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminowane są nadużycia. 

Innowacyjne szafy kolumnowe to także gwarancja oszczędności, a co za tym idzie – rozwoju przedsiębiorstwa.

rozwiązania do regulowania skrytek w szafie kolumnowej L40
0
komórek dostępnych w szafie kolumnowej D810
0
lat doświadczenia ASD Systems
0

Automaty bhp

Jakie branże mogą skorzystać z szaf kolumnowych?

Innowacyjne maszyny vendingowe, takie jak szafa kolumnowa doskonale sprawdzają się się przede wszystkim w branży przemysłowej. Jest to związane z dużą liczbą pracowników, a co za tym idzie, potrzebą korzystania z różnorodnych artykułów m.in. BHP, których ilość idzie w tysiącach. Optymalizacja gospodarki magazynowej oraz czasu wydawania artykułów BHP jest kwestią kluczową dla każdego przedsiębiorstwa.

Automaty wydające mają również szerokie zastosowanie w placówkach medycznych, takich jak: kliniki, przychodnie, punkty pobierania krwi i nie tylko! Działanie służb związanych z ratownictwem i pomocą medyczną wymaga szerokiej gamy produktów m.in. BHP, których stała dostępność jest niezbędna, aby zapewnić prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie pracowników. Nasz automat vendingowy zapewnia to!

Automaty BHP

Co można przechowywać w szafie kolumnowej?

Nasze szafy kolumnowe przeznaczone są do przechowywania przedmiotów w skrytkach, komórkach. W nich można zarządzać zapasami, których celem jest optymalizacja działania przedsiębiorstwa.

Asortyment, w zależności od profilu działalności przedsiębiorstwa, jest różnorodny. Szafa kolumnowa, w przypadku fabryk, może przechowywać artykuły BHPnarzędzia potrzebne do wykonania procesów produkcyjnych. Automaty vendingowe mogą także zawierać maski, środki ochrony indywidualnej, części zamienne, czyściwa i wiele więcej. 

Lista produktów jest nieograniczona. Wystarczy dostosować szafę kolumnową do specyfiki przedsiębiorstwa, aby zoptymalizowała procesy magazynowe! Nasze automaty wydające mogą także wspomóc proces zwrotów oraz sklasyfikować, które produkty można zutylizować lub przeznaczyć do renowacji.

Automaty bhp

Korzyści z posiadania szafy kolumnowej:

  • Szafy vendingowe pozwalają na optymalizację miejsca w magazynie. Takie rozwiązanie najczęściej skutkuje większą pojemnością pomieszczeń, a także uproszczeniem procesu wydawania produktów. Vending artykułów z szafy kolumnowej może odbywać się także w pobliżu miejsca wykonywanej czynności – eliminuje to konieczność udania się do głównego magazynu.
  • Szafy kolumnowe to skuteczny sposób na wyeliminowanie nadużyć oraz generowanie strat na m.in. artykułach BHP, narzędziach czy środkach ochrony indywidualnej. Wszystkie przeprowadzane procesy są rejestrowane, a dostęp do produktów jest możliwy wyłącznie z pomocą karty dostępu lub kodu PIN.
  • Inteligentne zarządzanie zapasami pozwala oszacować zużycie potrzebnych produktów, co pozwala dopilnować proces wydawania, a także zaopatrywać maszyny vendingowe w artykuły na bieżąco.

Automaty BHP

Jaka cena za szafę kolumnową?

Cena za naszą szafę kolumnową jest zależna od wykorzystanego urządzenia oraz parametrów, jakie ma posiadać. Wszystkie szczegóły są ustalane z zainteresowanymi. Dzięki temu obie strony mają pewność, że zamawiane urządzenie vendingowe jest idealnie skrojone do potrzeb firmy.

Współpraca z ASD Systems od początku jest przejrzysta
i kompleksowa, bowiem już od pierwszej sekundy po podpisaniu umowy przydzielamy Opiekuna Klienta, którego obowiązkiem jest przeprowadzenie procesu instalacji automatu vendingowego. Przed montażem urządzenia omawiane są cele, plany i zapotrzebowanie na dane produkty. Dzięki temu wykorzystanie automatów wydających w przedsiębiorstwie jest optymalne.

Personalizacja urządzenia vendingowego jest kwestią indywidualną –dostosowujemy rozmiar komórek i skrytek pod potrzeby każdego przedsiębiorcy. Proponujemy wiele możliwości konfiguracji – zapewnia to możliwość znalezienia idealnego rozwiązania, bez względu na rodzaj produktów m.in. BHP, MRO, PPE i narzędzi. Dzięki temu firma może wydawać produkty, takie jakie chce. Nasze automaty można spersonalizować pod dany segment – np. mogą być one automatami do rękawic lub skrytką na elektronarzędzia.

W naszym portfolio znajdą Państwo również dedykowane oprogramowanie, IDS. W nim można dostosować proces wydawania do procedur i zapotrzebowania w firmie. Aplikacja pomaga również w optymalizowaniu wydatków firmy, dzięki wbudowanemu w system centrum kosztów.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczniemy ją od wysłuchania Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania!

Blank Form (#5)

Szafa kolumnowa – pomocnik każdej firmy

Skontaktuj się z nami – przekonaj się, że optymalizacja gospodarki magazynowej nie musi być męcząca!
Scroll to Top