Wrzutnia

Wrzutnia C240

Zwróć produkt,
aby pobrać nowy

Właśnie na takiej zasadzie działa nasza wrzutnia C240, którą możesz zintegrować z dowolnym automatem vendingowym od producenta, jakim jest ASD Systems. Pracownik nie otrzyma nowego produktu, dopóki nie zwróci zużytego. To rozwiązanie przenosi Twoją kontrolę nad artykułami MRO na wyższy poziom.

0 %
kontroli nad wydaniami i zwrotami
0 l
ogólna pojemność komórki wrzutni
0 kg
kg maksymalna ładowność kosza na zwracane produkty

Wrzutnia C240

Twoje wymagania
są dla nas ważne

Porozmawiajmy o nich podczas niezobowiązującej konsultacji online. Nasz pracownik odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące automatów do zwrotów od polskiego producenta automatów vendingowych, ASD Systems Wyślij nam swoje imię oraz numer, pod który możemy oddzwonić, aby przedstawić Ci ofertę. Rzeczowo, ale nie nachalnie.

Blank Form (#3)

Wrzutnia C240

Intuicyjna obsługa
to łatwiejsze zwroty

Wrzutnię C240 wyposażyliśmy w automatyczne rozwiązania, która ułatwiają przyjęcie zwrotu produktów. Klapa załadunkowa sterowana jest przez autorskie oprogramowanie urządzenia przeznaczonego do zwrotów, dzięki czemu pracownik zawsze wykonuje zwrot w odpowiednim momencie. Dodatkowo, wewnętrzny system monitoringu rejestruje wszystkie parametry zwracanego produktu, co ułatwia jego późniejszą identyfikację.

Wrzutnia C240

Automat wrzutowy C240 - korzyści dla Ciebie.

Integracja wrzutni C240 z naszymi autorskimi automatami vendingowymi zwiększa kontrolę nad zużyciem wydawanych produktów. Jest to także rozwiązanie, które zapobiega pozostawianiu przez pracowników zużytych artykułów na terenie firmy.

Automat wrzutowy możesz wykorzystywać także do odbioru artykułów, których pracownicy aktualnie nie potrzebują. Idealnie się także nadają do segregacji odpadów.

Wrzutnia C240

Zobacz jakie automaty vendingowe mamy w ofercie!

Pobierz katalog i sprawdź, jakie urządzenia vendingowe od ASD Systems znajdziesz w naszej ofercie. Oprócz urządzeń przeznaczonych do vendingu dostępne są także produkty, które zoptymalizują gospodarkę magazynową. Sprawdź możliwości m.in. terminala magazynowego T10 oraz automatu vendingowego D1080.

Wrzutnia C240

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

Rozmowa z naszym konsultantem do niczego nie zobowiązuje. Rozpoczynamy ją od wysłuchania Twoich potrzeb i wymagań. Wszystko po to, aby zaproponować najlepsze realizację Twoich wyzwań. 

Blank Form (#3)

SZCZEGÓŁOWY OPIS WRZUTNI C240 OD ASD SYSTEMS

Parametry techniczne
Wysokość [mm]
1890
Szerokość [mm]
700
Głębokość [mm]
700
Użytkowe
Pojemność [l]
240
Warunki środowiskowe
Temperatura pracy [°C]
5 - 40
Wilgotność
do 70%

Sprawdź co nasze wrzutnie potrafią!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!
Scroll to Top