Najlepsze automaty vendingowe w Warszawie tylko od ASD Systems!

ASD Systems to producent automatów vendingowych z Bielska-Białej, który działa w tymże segmencie od 2014 roku. Misją jest optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwach dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Nasze automaty cechuje oszczędność czasu, a także produktów wynoszącą do 50%. Zapewnia to pełna kontrola pobrań oraz możliwość ustalenia limitów odrębnych dla każdego pracownika. Obsługa automatu odbywa się za pomocą karty przypisanej do konta. Przed zainstalowaniem maszyny vendingowej przeprowadzamy za pomocą Opiekunów Technicznych Klienta wywiad, dzięki któremu można spersonalizować automat do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Automaty vendingowe – przedsiębiorstwa w Warszawie lubią to!

Automaty vendingowe od ASD Systems to gwarancja prowadzenia ewidencji dystrybucji w intuicyjny sposób. Obsługa maszyny jest banalnie prosta! Duży wyświetlacz z wbudowanymi przyciskami dotykowymi pomaga precyzyjnie wybrać potrzebny produkt, a świadome pobranie redukuje wystąpienie błędów do absolutnego minimum.

W ramach obsługi maszyny vendingowej do dyspozycji Państwa udostępniamy naszą platformę Helpdesk, dostępną telefonicznie oraz mailowo od poniedziałku do piątku między 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00. Poprzez nią można zgłosić usterkę naszym serwisantom. Gwarantujemy wówczas, że nasi terenowi serwisanci naprawią w przeciągu 12 godzin.

Oferujemy nasze usługi w promieniu 50km od Warszawy – jesteśmy dostępni także w: Pruszkowie, Sochaczewie, Wyszkowie, Mińsku Mazowieckim, Piasecznie, a także w Otwocku i Żyrardowie.

Zainstalowane automaty vendingowe – Warszawa

Zamoyskiego 28/30, 03-801 Warszawa*

Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa*

Gogolińska 29, 02-872 Warszawa*

___________________

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Warszawie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Zapraszamy do kontaktu – nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie!

Scroll to Top