W Częstochowie, jak automaty vendingowe, to tylko marki ASD Systems!

Jesteśmy firmą działającą w branży maszyn wydających od 2014 roku. Nasze doświadczenie, otwartość oraz dotychczasowe realizacje sygnowane są solidnością, rzetelnością oraz przychylnością odnoszącą się do wdrażania każdej innowacji.

Automaty vendingowe oferowane przez ASD Systems to gwarancja oszczędności w zużyciu produktów nawet o 50%. Zapewnia to pełna kontrola pobrań oraz limity ustalone dla każdego pracownika. Przekłada się to na optymalizację kosztów – dzięki temu pieniądze mogą zostać ulokowane w nowe inwestycje. Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Częstochowscy przedsiębiorcy polecają automaty vendingowe ASD Systems

Już od pierwszej chwili po podpisaniu umowy z ASD Systems zostaje przydzielony Opiekun Techniczny Klienta. Jego zadaniem jest przeprowadzenie z Państwem rozmowy, która zagwarantuje optymalizację automatu vendingowego do potrzeb przedsiębiorstwa przed jego instalacją.

W przypadku usterki automatu MRO/PPE zapewniamy ekspresową naprawę. Po odnotowaniu usterki przez naszych konsultantów, wysyłamy naszych terenowych serwisantów do miejsca, w którym znajduje się automat vendingowy. Dojeżdżamy do miejscowości w pobliżu, takich jak: Blachownia, Lubliniec, Myszków, Kłobuck, czy Radomsko. Od zgłoszenia problemu do oddania urządzenia wydającego nie mija dłużej niż 12 godzin.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą platformę Helpdesk, która jest dostępna w dni robocze od godziny 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00. Automaty vendingowe ASD Systems to gwarancja zadowolenia przedsiębiorcy – są one stworzone do miejsc pracy z systemem zmianowym. Uprość proces dystrybucji produktów z naszymi automatami vendignowymi – zapraszamy do kontaktu!

Zainstalowane automaty vendingowe – Częstochowa:

Kawia 4/16, 42-202 Częstochowa*

Dekabrystów 67, 42-200 Częstochowa*

Strefowa 12, 42-202 Częstochowa*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

Automaty vendingowe w Częstochowie – skontaktuj się z naszym terenowym opiekunem

Błażej Chrapek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nie czekaj na swój automat vendingowy ani chwili dłużej!

Scroll to Top